Firmast Tooted Teenused Kontakt
Otsi

Firmast
DirectHansa alustas oma tegevust aastal 2002.
Tänaseks on meil enam kui 10 aastat väärtuslikke kogemusi Teie paremaks teenindamiseks.

Oleme kujundanud välja kolm erinevat tegevussuunda, mis kõik haakuvad omavahel: osutame graveerimisteenust, müüme äri- ja reklaamkingitusi ning valmistame erineva otstarbega stende. 

Graveerimisteenus
hõlmab logo, info või kujundi kandmist soovitavale tootele. Valmistame ka spetsiaalseid rinna-, laua-, ukse-, seina-, markeerimis- või infosilte. 

Reklaamkingituste
tootevalik on eelkõige mõeldud kasutamiseks firmasümboolika- või logoga kinke-ja tarbeesemetena klientidele, koostööparneritele, reklaamikampaaniatele vms. 

Stende
kasutatakse toodete eksponeerimisel kauplustes, infotabloodena kontorites ja hoonetes, uute elamurajoonide reklaamimiseks tänavate ja teede ääres vms. 

Esindame järgmiseid tuntud kaubamärke: Slazenger, Senator, Prodir, Marxman, Trendline, Balmain, Centrix, Victorinox, Cross, Parker, Paul Bouse, US Basic, McForsum, Best in Town, Original Chameleon jpt. Lisaks loetletuile esindame ka väga eksklusiivseid moebrände: Nino Cerruti 1881, Lanvin, Jean-Louis Scherrer ja Carven

Teeme tihedat koostööd nii suur- kui väiketootjatega, kelle pakutavatest toodetest on paindlike lahenduste abil võimalik koostada just kliendi ootustele vastav toode. 
Pea kõiki tooteid valmistame eritellimuse alusel kuid pikaajalise koostöö vältel oleme valmis tegema ka masstoodangut. Oleme teadlikud muutuste vajalikkusest - jälgime trende ja peame sammu klientide muutuvate vajadustega. Täiustame pidevalt oma tootevalikut ning tööprotsesse, et olla usaldusväärsed ja tagada kvaliteetne teenindus. 

Töötame selle nimel, et klient lahkuks meie juurest tundega, et teda on väärtustatud ning ta teab, et me oleme tema jaoks alati olemas! Seega pakume erinevaid võimalusi erinevatele eluvaldkondadele kiirelt ja kvaliteetselt! 

Meeldiva kohtumiseni!
 
 
Copyright © 2021 DirectHansa OÜ, Telefon 50 49 550, info[at]directhansa.ee